RTK

RTKLive
22 Qershor, 2024

Pacquiao arrinë në Las Vegas

1 min read

Pacquiao 4MGM Las Vegas, 6 prill – Manny Pacquiao është prezantuar në MGM Grand në Las Vegas, ku të shtunën do të ketë përballjen e tretë në karrierë me amerikanin Timothy Bradley.

Mijëra adhurues kishin dal ta presin në MGM Grand, duke u prezentuar për adhuruesit e tij. 

Pacquiao 3Pacquiao 1Pacquiao vazhdon të jetë boksieri më i pëlqyer në SHBA, por edhe më gjerë, në gjithë botën. Ai nga meçi me Bradleyn pritet të inkasoj 20 milion dollar të sigurtë. Ndërsa që 20 milion dallarë të tjerë pritet të fitoj nga shitjet e të drejtave televizive, “Pay-Per-View”.

Kosova Boxing do t`ju ofroj të gjitha çastet më interesante nga kjo ngjarje. Meçi Pacquiao dhe Bradley do të zhvillohet këtë fundjavë të shtunën me 9 prill në MGM Grand në Las Vegas.

Kosovaboxing.org 
6 prill 2016 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.