RTK

RTKLive
29 Shtator, 2023

Sot kampionati i Kosovës në boks

1 min read

Federata e boksit e Kosovës te dielen me 07.11.2010 nga ora 12h, në Palestren e Sporteve në Prishtinë do te organizoj Kampionatin Individual Shteteror në boks. Kampionati do te mbahet per senior dhe junior dhe do te marrin pjesë të gjitha klubet e regjistruara pranë FboxK, ndërsa klubet të cilat nuk janë të regjistruara dhe licencuara për vitin 2010 nuk do te ju lejohet te marrin pjese. Këtë lajm për redaksinë tonë e dha zëdhensi i FboxK-së, Latif Demolli.

2 thoughts on “Sot kampionati i Kosovës në boks

  1. Urime per Prizrenin jeni treguar shume te mire presim suksese edhe ne te ardhmen me trajnerin punetor dhe te pa lodhur Bashkim Kabashin , edhe njeher urime Ardianit,Naserit,Armendit dhe Mahmutit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.