RTK

RTKLive
23 Korrik, 2024

Nuri Seferi në RTK

1 min read

IMG_2863Foto: Kosova Boxing

Prishtinë, 29 dhjetor 2013 – Sonte në emisionin ” AS Sportiv” në RTK, do të mund të ndiqini intervisten ekskluzive të boksierit tonë të mirë njohur Nuri Seferi. Seferi flet për fitoren e shënuar javë më parë ndaj Steve Herelius dhe poashtu për planet e vitit 2014.

Ndiqeni me 29 dhjetor, nga ora 22:00, ekskluzivisht në RTK.

Kosovaboxing.org
29 dhjetor 2013 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.