RTK

RTKLive
18 Gusht, 2022

Sonte në RTK transmetohet meçi Gjergjaj vs. Malujda

1 min read

Sonte nga ora 22:00 në televizionin publik të Kosovës RTK do të mund të ndiqini duelin e zhvilluar mbrëmë ndërmjet Arnold Gjergjaj dhe polakut Mateusz Malujda.  Komentojnë Artan Muhaxhiri dhe Artan Vërbica.  I gjithë ky spektakël ipet në bashkëpunim ndërmjet agjensionit Kosova Boxing dhe televizionit RTK.

Kosovaboxing.org
21 Tetor 2012

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.