RTK

RTKLive
15 Korrik, 2024

Sonte në KTV – Haxhi Krasniqi

1 min read

Dren Geruri dhe Haxhi KrasniqiSonte nga ora 19:30 në televizionin kombëtar të Kosovës, KTV do të emitohet intervista e shkurtë e boksierit tonë të njohur Haxhi Krasniqi. Krasniqi flet për fillet e karrierës së tij, fitoren e fundit ndaj Adamek, humbjen nga Cleverly dhe për synimet për të ardhmen e shkurtë.

Intervistën me Krasniqin e zhvilloi gazetari Dren Gërguri. 

Kosovaboxing.org
10 Gusht 2013

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.