RTK

RTKLive
15 Korrik, 2024

RTK: Transmetim i dueleve të Selajdin Koxhes dhe Edis Tatli

1 min read

Nesër me datë 17 Tetor nga ora 23:15 në televizionin publik të Kosovës RTK do të transmetohen duelet e Selajdin Koxhes me Domingos Nascimento Monteiro dhe Edis Tatli me Damien Martin. Duelet do të transmetohen në rrjetin tokësor dhe satelitor. Falë bashkëpunimit disa vjeçarë edhe kësaj radhe duelet do të komentohen nga Kryeredaktori i RTK-së Blerim Vuniqi dhe Kryeredaktori ynë i Kosovaboxing.org Artan Vërbica. Më shumë rreth këtyre dueleve nuk do t`ju tregojmë por Koxha do të sfidon titullin e Benelux-it, ndërsa rastin do t`a keni që edhe talentin me perspektiv Edis Tatli të njohni për së afër.

Shpend Ahmeti
16 Tetor 2010

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.