RTK

RTKLive
26 Janar, 2022

1 thought on “In memoriam

  1. Ngushllime familjes dhe gjthë Shqiptarve
    Shqiptart hupen nje njeri te madh, nje njeri qe e ka nderu Kombin Shqiptar

    R.I.P

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.