RTK

RTKLive
4 Dhjetor, 2022

Ka ndrruar jetë Besim Kabashi

1 min read

Mynih, 4 Dhjetor 2011 – Sot pasdite në banesën e tij, në rethana të panjohura është gjetur i vdekur kampioni botëror, Besim Kabashi. Kjo ka tronditur dhe shokuar të gjithë opinionin sportdashës gjithë shqiptar duke mos besuar me lajmin e hidhur. Arsyet e vdekjës së tij nuk dihen akoma, pasi policia gjermane është duke berë ekspertizën, por burimet e para thojnë se Kabashi ka pësuar infarkt në zemër. Redaksia Kosova Boxing shpreh ngushëllimet e sinqerta familjes Kabashi.

Kosovaboxing.org
4 Dhjetor 2011

4 thoughts on “Ka ndrruar jetë Besim Kabashi

  1. i kerkoj ngushellime familjes kabashi nga besniku gjilan a redaksis kosovaboxing i them ku jeni qe nuk e keni publiku ju qe sa dit vdekjen e te madhit besim kabashi po dihet sa keni qen te interesuar per vdekjen e te ndjerit besim kabashit flm redaksi???

  2. ngushellime familjes se besim kabashit,zoti te shperbleft me xhenet,ju keni qen dhe dot mbetesh nje kampion i madh ne mbar boten RESPEKT.

  3. ka qen nje bokser me karakter te fort dhe me diciplin te fort ngushllime per te ndjerin lajmin per vdekjen e ti me ka prekur shum shum

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.