RTK

RTKLive
18 Maj, 2024

Paralajmërim: Sonte në RTK nga ora 23:15, ritransmetohet dueli Edis Tatli dhe Asan Yuseinov

1 min read

Sonte me datë 22 Janar, nga ora 23:10 do të ritransmetohet në televizionin publikë të Kosovës – RTK,  dueli Edis Tatli dhe Asan Yuseinov. Në këtë duel do të komentojnë kryeredaktori ynë Artan Vërbica dhe kryredaktori i RTK-së, Blerim Vuniqi.

Shpend Ahmeti
22 Janar 2010

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.