RTK

RTKLive
18 Maj, 2024

Ndërron jetë Ilir Beqiri

1 min read

Ilir BeqiriPrishtinë, 16 qershor 2015 – Për gjithë shqiptarët sot ishte një ditë pikëllimi, sepse nga jeta u nda kikboksieri Ilir Beqiri. 20-vjeçari Beqiri ka fituar shumë beteja në ring duke qenë ndër talentët më të mëdhenjë në botë në kikboks. Por, ai nuk arriti të fitoj betejën e fundit kundër kancerit që ndëroi jetë sot në moshën më të mirë.

Ilir ishte vëllai i vogël i vëllezërve, Shemsi, Hysni dhe Sabedin Beqiri.

Ngushëllime të gjithë familjes Beqiri nga agjencioni Kosova Boxing. 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.