RTK

RTKLive
13 Qershor, 2024

Mc Kean: Do ta pensionojë Joshuan

1 min read

Aurora Verbica

16.01.2023

 

Ish dy herë kampioni i boksit Anthony Joshua është në bisedime me boksierin Australian Demsey Mc Kean për një meç të mundshëm të radhës.

Kohëve të fundit ka deklaruar për Sky Sport se është plotësisht i sigurtë në vetvete dhe bindshëm do ta fitonte meçin kundër Joshuas.

Ai gjithashtu beson se do ta pensiononte kampionin.

Mc Keani mendon se Joshua është i  vetdijshëm për të gjitha këto, ndërsa nga ana e Joshuas nuk pati asnjë kundërpërgjigje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.