RTK

RTKLive
22 Qershor, 2024

Liridon Zeqiri boksieri më i mirë i turneut “MUSTAFA HAJRULAHOVIQ TALIJAN”

1 min read

Liridon Zeqiri Sarajevë, 29 shtator 2013 – Me dy fitoret e tij në gjysëm finale dhe në finale, Liridon Zeqiri është zgjedhur boksieri më i mirë i turneut ndërkombëtar në Sarajevë “MUSTAFA HAJRULAHOVIQ TALIJAN”. Në këtë turne fitues u shpall dhe boksieri tjetër nga Kosova, Arian Gashi. Ndërkohë dhe boksierët tanë nga Shqipëria, Kristian Shytani, Syrjan Marinaj dhe Nelson Hysa dolën fitues.

Më shumë rreth këtij turneu do t`ju sjellim nesër në një raport më të gjerë.

Kosovaboxing.org
29 shtator 2013

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.