RTK

RTKLive
26 Qershor, 2022

Lajmi i fundit: Nuri Seferi dhe Agron Smakiçi triumfojnë

1 min read

Artan Vërbica

Hamburg, 22 dhjetor 2017 – Dy boksierët tanë Nuri Seferi dhe Agron Smakiçi kanë dalë sonte fitimtar në përballjet e tyre. Seferi mposhti gjeorgjianin Gogita Gorgiladze me vendim unanim pas 8 raundeve, ndërsa Smakiçi triumfoj kundër Oleksey Mazakin me nakaut në raund të parë.

Më shumë rreth ketyre dy dueleve do t’ju japim në ditët në vazhdim.

www.kosovaboxing.org 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.