RTK

RTKLive
6 Tetor, 2022

Nuri Seferi dhe Agron Smakiçi të gatshëm për nesër mbrëma

1 min read

Hamburg, Gjermani, 21 dhjetor 2017 – Dy boksierët tanë Nuri Seferi dhe Agron Smakiçi janë paraqitur në matje zyrtare. Të dy boksierët janë dukur mirë duke dhënë rezultatet e para.
Kundërshtari i Nuriut, Gogita Gorgiladze nuk ka arritur me kohë në ngjarje për shkak se fluturimi i tij është shtyrë për shkak të motit të keq në Tbilsi i Gjerogjisë, ndërsa Smakiçi dhe kundërshtari i tij, Mazakin përjetuan betejën e parë sy me sy ku Smakiçi tregoi maturi dhe respekt para përballjes duke mos dashur ta nënçmojë.

Kosova Boxing ju jap fotot ekskluzive nga matjet zyrtare.

www.kosovaboxing.org
21 dhjetor 2017

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.