RTK

RTKLive
22 Qershor, 2024

Lajmi i fundit: Gashi, Nimani, Cullhaj dhe Sejdiu triumfojnë në Prishtinë

1 min read

disarjot GashiTë gjithë boksierët tanë shqiptar që u paraqiten në mbrëmjen e sonte kanë shënuar fitore:

Disarjot Gashi vs. Jozsef Gerebecz – RTD 7
Besar Nimani vs. Valentin Stoychev – KO 1
Armand Cullhaj vs. Emir Telalovic – UD 6
Bujar Sejdiu vs. Konstantin Alexandrov – UD 6
James Chereji vs. Adnan Zilic – UD 4

Më gjerësisht do t`ju njoftojmë në ditën e neserme

Kosovaboxing.org
24 maj 2013

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.