RTK

RTKLive
3 Qershor, 2023

Hadribeaj vazhdon me fitore

1 min read

Airport Hilton, Miami, Florida, SHBA, 20 mars 2021- Boksieri i talentuar Ermal Hadribeaj (8-0-1, 4 KO) ka shënuar fitoren e radhës mbrëmë në Florida të SHBA-ve, duke mposhtur amerikanin Brandon Baue (15-23-0, 11 KO) me nokaut në raund të gjashtë.

Kjo është fitorja e dytë e Hadribeaj në këtë vit. Ai me 23 janar poashtu shënoi një tjetër fitore me nokaut kundër Larry Smith.

Karriera e tij po menaxhohet mirë dhe ai me hapa të sigurt po marshon drejt sukseseve të tij.

www.kosovaboxing.org

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.