RTK

RTKLive
29 Shtator, 2023

Gashi kundër Sandor Micsko me 28 prill

1 min read

Disarjot Gashi ka mësuar kundërshtarin për meçin e radhës që do të zhvillon këtë të shtunde me 28 prill. Ai përball do të ketë hungarezin Sandor Micsko i cili ka bilanc 4 fitore (3 KO) dhe 1 brazim. Ky meç i Gashit do të zhvillohet në Le Sporting Colmbier të Zvicrës dhe do të jetë në 8 raunde. Gashi pas këtij dueli do të zhvillon edhe një meç tjetër në Gjermani me 26 Maj, në Saarland ku përball do të ketë letonezin Ilja Slahota.

Kosova Boxing do t`ju sjell rezultate nga këto përballje.

Kosovaboxing.org
26 Prill 2012

1 thought on “Gashi kundër Sandor Micsko me 28 prill

  1. Qka te themi vetem se shpresoj se dhe Disarioti do te na gezoj me fitore, andaj vetem perpara Disarijot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.