RTK

RTKLive
3 Qershor, 2023

Fotogaleri nga mbrëmja e boksit me 22 Prill në Pejë – Shala, Nimani dhe Canolli

1 min read

Fotoreporteri ynë Avdush Cakaj ju sjell një kolazh fotografish nga mbrëmja madhëshore e boksit në Pejë.

Avdush Cakaj
24 Prill 2012

2 thoughts on “Fotogaleri nga mbrëmja e boksit me 22 Prill në Pejë – Shala, Nimani dhe Canolli

  1. Qysh se pasna dit qe Nuri Seferi ka qene ate mbramje, e kisha kidnapu krejt se e kom bokser per qefi 🙂

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.