RTK

RTKLive
23 Prill, 2024

Fotogaleri nga Kick-box Gala në Bazel

1 min read

Kosovaboxing.org ju sjell ethet dhe disa foto nga mbrëmja e kick-boxit në Bazel. Këto foto i ka realizaur gazetari dhe fotoreporteri i njohur nga Kosova, Avdush Cakaj. Këto foto mund të shifen vetem tek ne, dhe e faleminderojmë zr. Cakaj për angazhimin e tij.

Foto : Avdush Cakaj/Kosovaboxing.org

3 thoughts on “Fotogaleri nga Kick-box Gala në Bazel

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.