RTK

RTKLive
20 Prill, 2024

Fotogaleri nga Eroll Popova nga meçet e fundjavës, Huck-Afolabi, Pulev-Dimitrenko dhe Stieglitz-Hamdan

1 min read

Prishtinë, 10 Maj – Fotografi ynë i njohur Eroll Popova na sjell enkas për Kosova Boxing fotografi nga mbrëmja e madhe e boksit që u zhvillua në Erfurt të Gjermanisë. Popova edhe një herë dëshmoi me fotot e tij se është një ndër fotografët më të mirët në botë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.