RTK

RTKLive
21 Tetor, 2021

Foto-Galeri nga mbrëmja e boksit në Gostivar

1 min read

Kosovaboxing.org ju sjell nga disa foto nga java e kaluar në Gostivar, ku Nuri Seferi mbrojti titullin WBO të Evropës ndaj Douglas Otieno dhe Sefer Seferi mposhti Istvan Bobis.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.