RTK

RTKLive
18 Janar, 2022

Foto-Galeri nga dueli Haxhi Krasniqi dhe Jindrich Velecky

1 min read

Kosova Boxing ju sjell disa foto nga dueli i fundjavës që lam pas ndërmjet Haxhi Krasniqit dhe Jindrich Velecky. Këto fotografi na ka sjell foto-reporteri ynë i njohur, Eroll Popova, që e faleminderojmë shumë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.