RTK

RTKLive
5 Dhjetor, 2021

Foto-Galeri nga dueli Besim Kabashi dhe Mehmet Ozer

1 min read

Ju sjellim disa nga qastet më interesante të duelit të fundit të Besim Kabashit dhe turkut Mehmet Ozer. Kabashi triumfoj me ndërprerje në raund të tretë. Këto na sjell fotoreporteri Daniel Bauer.

2 thoughts on “Foto-Galeri nga dueli Besim Kabashi dhe Mehmet Ozer

  1. Urime Besimit..
    Une kryesisht i kam pare te gjitha duelet e Besimit, por kete duel nuk po e gjej dot askund ne Yuotube. A ka mundesi qe dikush te e poston ne Youtube kete meq.
    Ju flm
    Fatoni
    Mitrovice

  2. besimin e kem percjell ne qdo duel duelet me interesante po i bon me turqit hahaha esht luan i uroj suksese ne ta nderpret karieren me fitore kamenic

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.