RTK

RTKLive
14 Qershor, 2024

Flash: Selajdin Koxha kundër Jonathan Profichet me 11 Nëntor

1 min read

Kampioni i Belgjikës dhe Benelux-it në kategorinë super të mesme Selajdin Koxha do të boksoj me Jonathan Profichet me 11 Nëntor në Antverpen të Belgjikës. Koxha nuk do të mbroj titujt por do të jetë një duel në gjashtë raunde sa për ta mbajtur formën. Koxha ka ambicie të mëdha për vitin tjetër ku do të sunoj edhe ndonjë titull tjetër-Intercontinental ose atë evropian. Pra me datën 11 Nëntor sa më shumë adhurues shqiptar në përkrahje të boksierit tonë.

Kosovaboxing.org
9 Tetor 2010

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.