RTK

RTKLive
19 Prill, 2024

Sonte në RTK nga ora 23:15 emitohet mbrëmja e boksit profesionist Bielefelder Fight-Night dhe në Espoo të Finlandës

1 min read

Sonte me 3 Qershor, nga ora 23:15 në televizionin publik të Kosovës RTK, do të emitohen katër meçe të boksit profesionist nga mbrëmja, Bielefeld Fight-Night në Bielefeld dhe Espoo të Finlandës. Adhuruesit e boksit do të kenë rastin të shikojnë protagonistët, NASI HANI, ARMAND CULLHAJ, BESAR NIMANI dhe EDIS TATLI.

Komentojnë Artan Muhaxhiri dhe Artan Vërbica.

Kosovaboxing.org
3 Qershor 2012

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.