RTK

RTKLive
22 Qershor, 2024

Sherifi në ring sonte kundër hungarezit Bajzath

1 min read

Boksieri ynë Sevdail Sherifi pas nëntë muajsh do ti ktjehet ringut ku përballë do të ketë boksierin hungarez Tamas Bajzath. Sherifi deri më tani ka qenë në shërbim ushtarak dhe ka qenë i detyruar ti shmanget për afër një vit ringut dhe dueleve të boksit. Sherifi deri më tani ka shënuar 8 fitore (7 KO) ndërsa ka 1 humbje dhe 2 barazime. Ndërsa hungarezi Tamas Bajzath ka 4 fitore dhe 1 barazim.

Për rezultatin e këtij dueli do t`ju informojmë me të përfunduar dueli.

Kosovaboxing.org
29 Shtator 2012

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.