RTK

RTKLive
22 Qershor, 2024

Ngjarja e pestë e “Ring of Fire” me 27 shkurt

1 min read

12439516_536525973177190_4974158129899770286_nPromotori Agron Kurtishi do të organizoj ngjarjen e radhës me 27 shkurt në Unterschleibheim në Mynih të Gjermanisë. Ky do të jetë organizimi i pestë me radhë i “Ring of Fire”. Në këtë ngjarje do të zhvillohen 11 meçe, në boks profesionist dhe në kikboks.

Protagonistët kryesor të mbrëmjes do të janë: James Chereji 10-0 (6 KO), Adrian Maliqi 9-1-0 (7 KO) dhe Xenia Jorneac 5-1-1 (2 KO).

Akademia Fight-Power para ca ditësh shënoi tre vjetorin e themelimit, ku krahas suksesit dhe rritjes në akademi ata po organizojnë edhe ngjarje të shumta. 

Kosovaboxing.org
16 janar 2016

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.