RTK

RTKLive
18 Maj, 2024

Morina nakauton skocezin Campbell në raund të parë

1 min read

Dardan MorinaIngolstad, Gjermani, 7 maj 2016 – Dardan Morina ka mbrojtur titullin e kampionit te botes ne versionin WKU deri 76 kg. Ai sonte ne Ingolstad te Gjermanise mposhti skocezin, Sean Campbell me KO ne raund te pare.

Dueli ishte emocionues që nga fillimi, dhe që në fillim Morina arriti ti kuptoj dobësit duke e nakautuar në raund të parë. 

Kosovaboxing.org
7 maj 2016 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.