RTK

RTKLive
25 Shtator, 2023

Lajmi i fundit: Seferi fiton me TKO 6

1 min read

Hamburg, Gjermani, 11 Shkurt 2011 – Sefer Seferi ka shënuar fitore me TKO në raund të 6-të. Seferi ka dominuar tërë meçin duke e përmbyllur në raund të 6-të pas një seri goditjesh. Kjo është fitorja e 15-të (14 KO) në karrierën e Seferit. Më shumë rreth këtij meçi do tju japim nesër.

Kosova Boxing lajmi më i shpejtë…

Kosovaboxing.org
11 Shkurt 2012

4 thoughts on “Lajmi i fundit: Seferi fiton me TKO 6

  1. Ky trim ky djalosh vjen nga fshati Korit e komunes Gostivarit. Eshte krenari e madhe te kemi kshtu yll ju lumt sefo urime ty dhe kret kombit po edhe Korites tone te dashun, se aty e ki kalu femirin. Urime jemi krenar qete kami mik ty dhe vllain e juaj Nuriun, ju lumt ju pershendes dhe ju uroj dhe fitoret te tjera suksese.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.