RTK

RTKLive
23 Korrik, 2024

Lajmi i fundit: Krasniqi fiton ndaj Adamek me vendim unanim

1 min read

Krasniqi vs. Zoulikha -6 (foto eroll popva)Dresden, Gjermani, 13 Korrik 2013 – Haxhi (Robin) Krasniqi ka shënuar fitore me vendim unanim pas tetë raundeve ndaj çekut Tomas Adamek. Tre gjyqëtarët e vlerësuan fitoren e boksierit tonë. Njëri me 78-75 dhe dy të tjerë me 77-75.

Nesër do t`ju sjellim një analizë nga ky meç.

Kosovaboxing.org
13 Korrik 2013 

3 thoughts on “Lajmi i fundit: Krasniqi fiton ndaj Adamek me vendim unanim

  1. gati me vesh fustanin edhe niher koka kan dihet qe so edhe kumedit qka ni boxer te lodht menxi e paska mujt edhe ata garant ja kan dhan pa merit fitore

  2. Pershendetje ka ka Shum bösere te dopt qe Jan tu boksu ne Profi ka edhe prej atyre qe boksojn veq per emer (kinse Profi boxer) nuk e kam Fjalen per axhi krasniqin se ky ika mundesit per mu bo kampion i botes APO evropjan se ka menaxhim serioz Kurse per Shum shqiptar te Tjer me keqardhje e them Po veq per tu tregu kishe Profi boxer edhe Nihere e then Shum Pak boxer Jan Kto. Si krasniqin, Niemani, nuria shpresoja Shum te faruk shabani Por lendimi e ndaloj, tash shpresoj te festim kryeziu qe esht nje Talent dhe ika mundesit dhe menaxhim serioz shpesojm da i Perket krasniqin esht shpresa Jon.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.