RTK

RTKLive
20 Maj, 2024

Krasniqi grushton Dobersteinin – Foto e rrallë në boks, vetëm nga Eroll Popova

1 min read

Eroll PopovaFotografia fletë vetë dhe këtë ekskluzivisht e sjellë Eroll Popova për Kosova Boxing. Shihet qartë goditja e fuqishme e Krasniqit në raundin e 11-të si e shkund Juregen Doberstetin, ku çuditrisht ai reziston dhe mbahet deri në fund.

Këtë përjetim dhe dëshmi mund ta japë vetëm Eroll Popova, njëri ndër fotoreporterët më të mirë në botë.

Faleminderit Eroll …

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.