RTK

RTKLive
2 Dhjetor, 2023

Intervistë nga Arnold Gjergjaj të dielen në RTK në emisionin “AS Sportiv”

1 min read

Boksieri ynë i talentuar Arnold Gjergjaj sot ka dhënë intervistë ekskluzive për televizionin publik të Kosovës RTK. Kjo intervistë do të transmetohet të dielen në kuadër të emisionit “AS Sportiv” nga ora 22:00. Gjergjaj gjatë kësaj intervistë që ishte interesante tregon për karrierën e tij, të arriturat dhe planet për të ardhmen. Ai e shef vetën në dy vitet e ardhshme deri në majën e boksit botëror, aty ku sot janë vëllezërit Klitschko, prandaj Gjergjaj nuk fsheh ambiciet e veta. Për më shumë ndiqeni të dielen nga ora 22:00 në rrjetin tokësor dhe satelitor. Intervistën e zhvilloi gazetari i njohur i RTK-së, Artan Muhaxhiri.

Kosovaboxing.org
24 Dhjetor 2011

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.