RTK

RTKLive
25 Shtator, 2023

Haxhi Krasniqi arrinë në Londër

1 min read

krasniqi london 1989Londër, 16 Prill 2013 – Haxhi Krasniqi ka arritur në Londër në pragë të meçit për titull të botës e cila do të zhvillohet këtë fundjavë në kryeqytetin britanik. I gjithë kampi i Krasniqit kanë vizituar tempullin Wembly Arena ku boksieri ynë do të kryqëzoj dorëzat të shtunën.

Ekipit Krasniqi i printe trajneri Dirk Dzemski, ndërsa për t`iu gjetur pranë ka udhëtuar edhe fotoreporteri ynë i njohur Eroll Popova, i cili për adhuruesit tonë na sjell disa pamje ekskluzive.

“Atmosfera te të gjithë është mjaft e mirë. Kemi vendosur që të jemi në Londër disa ditë më pare për tu përshtatur me klimatizimin. Krasniqi është i qetë, i fokusuar dhe i vendosur për qëllimin e tij. Gjithçka është si duhur për momentin” theksoi Popova për Kosova Boxing.

Popova gjatë gjithë javës deri sat ë zhvillohet meçi do të qëndroj në Londër dhe do të na informojë për të rejat dhe zhvillimet që do të ndodhin atje.

Kosova Boxing
16 Prill 2013

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.