RTK

RTKLive
22 Qershor, 2024

Galeri nga mbrëmja e parë e FboxprofK-së

1 min read

Kosovaboxing.org u sjell fotografi nga mbrëmja e parë zyrtare nën ombrelën e FboxprofK-së, e organzuar në Pejë me 28 Mars 2010. Fotografit i ka realizuar gazetari i të përditshmës sportive “Sporti” njëherit edhe anëtar i bordit të FboxprofK-së, Avdush Cakaj.

Shpetim Shala dhe Michal Tomko (Galery)
Xhavit Visoka dhe Slavomir Dendis (Galery)
dhe fotogaleri nga personalitet te ndryshme te boksit shqiptar

Kosovaboxing.org
30 Mars 2010j

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.