RTK

RTKLive
2 Dhjetor, 2023

Fotogaleri nga meçi Nimani vs. Mbonga

1 min read

Kosovaboxing.org ju prezenton fotogaleri nga fotoreporteri Eroll Popova nga ngjarja e rëndësishme për titullin Internacional të Gjermanisë në Velten të Gjermanisë, ndërmjet Besar Nimanit dhe Erve Mbongo.

Kosovaboxing.org
16 Tetor 2011

1 thought on “Fotogaleri nga meçi Nimani vs. Mbonga

  1. URIME KUSHO VEQ VAZHDO

    URIME JE TALENT I BOKSIT PROFESIONAL, KI TEKNIK SHUME TE MIRE I KOM PERCJELL MEQET E TUA, SHUME MIRE JE DUKE BOKSUAR

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.