RTK

RTKLive
13 Qershor, 2024

Foto-Galeri nga turneu “Liri për çlirimtarët”

1 min read

4 thoughts on “Foto-Galeri nga turneu “Liri për çlirimtarët”

  1. ka shum kohe kur Axhani ka udhetu
    me ne per shpresa Olimpike ne stervitje, ahhh shum kemi
    bo sefa, besoj se e mban ne mend, e pershendes nga Gjermania

  2. Marigona boksieria e pare shqiptare ne kosove dikur edhe karatesiste shum e sukseseshme si dhe te gjith boksierete e tjer shqiptare ne Kosove dhe Diaspor, vetem perpara, ju deshiroj se pari shendet dhe pastaj suksese edhe me shum ne te ardhmen ne boksin amator dhe ate profesionist si ne Kosovë ashtu edhe ne arenen nderkombetare.DHe embelsira per fund legjenda e boksit i madhi- Zizi- Aziz Salihu respekte per te gjith sportistat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.