RTK

RTKLive
7 Qershor, 2023

Foto-Galeri nga turneu e boksit amator dhe profesionist në Prishtinë “Urime tre vjetorin e pavarsisë Kosovë”

1 min read

Kosova Boxing paraqet disa foto nga turneu i fundit për nder të tre vjetorit të pavarsisë së Kosovës.

Foto : Shpend Ahmeti / Kosovaboxing.org

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.