RTK

RTKLive
19 Korrik, 2024

Foto-Galeri nga mbrëmja e boksit në Tiranë

1 min read

Kosovboxing.org ju sjell foto-galeri nga akterët e këtij spektakli. Ne ju afrojmë më afër të shihni shumë personalitete të boksit shqiptar dhe ndërkombëtar, boksier, dhe paraskena dhe fotografi të zhvilluara për dy ditë në Tiranë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.