RTK

RTKLive
14 Korrik, 2024

Foto-Galeri nga mbrëmja e boksit e Buchs, Cyrih në Zvicër

1 min read

Kosovaboxing.org ju prezanton foto-galeri nga mbrëmja e boksit në Cyrih të Zvicrës ku boksuan Jetmir Kuçi kundër Gordan Gliric dhe Sevdail Sherifi kundër Toni Visic.

Foto : Avdush Cakaj

1 thought on “Foto-Galeri nga mbrëmja e boksit e Buchs, Cyrih në Zvicër

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.