RTK

RTKLive
23 Korrik, 2024

Foto-Galeri e përbashkët nga Besim Kabashi dhe Haxhi Krasniqi

1 min read

Redaksia/Agjencioni i boksit Kosovaboxing.org, ju ofron një fotogaleri të kampionit botëror të versionit WKA, Besim Kabashi dhe kampionit internacional të Gjermanisë në versionin GBO, Haxhi Krasniqi. Këto foto për redaksinë tonë i ka ofruar fotografi personal i kick-boxierit tonë Besim Kabashi, Rene Cerny. Besim Kabashi dhe poashtu Haxhi Krasniqi gëzojnë popullaritet dhe autoritet të madh në Gjermani por edhe më gjërë.

Foto : Rene Cerny

 

Kosovaboxing.org
23 Shtator 2010

1 thought on “Foto-Galeri e përbashkët nga Besim Kabashi dhe Haxhi Krasniqi

  1. Shum Bukur po dokeni te dyt,. gjithashtu dhe te rrezikshem…. ju pershendes dhe vazhdoni keshtu si jeni,. besim ty te uroj fat per neser, do ta prush edhe nje rryp ne fisin Kabash :)))

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.