RTK

RTKLive
29 Shtator, 2023

Flash: Gjergjaj dhe Hani triumfojnë në Bernë

1 min read

Kursaal, Bernë, Zvicër, 29 Maj 2010 – Arnold Gjergjaj dhe Nasi Hani kanë shënuar fitoret e radhës mbrëmë në Bernë. Arnold Gjergjaj 6-0 (5 KO) ka shënuar fitore me ndërprerje në raund të tretë duke mposhtur hungarezin Gabor Farkas 3-10-5 (1 KO).  Nasi Hani 5-0 (2 KO)  poashtu boksoj në këtë mbrëmje duke mposhtur hungarezin Zsolt Bodi me vendim unanim pas gjashtë raundeve. Kjo është fitorja e parë e Hanit këtë vit.

Kosovaboxing.org
30 Maj 2010

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.