RTK

RTKLive
25 Qershor, 2022

Enver Halili pëson me diskualifikim

1 min read

Clardige Hotel & Casino, Atlantic City, SHBA – Enver Halili (10-1, 3 KO) ka pësuar nga amerikani Raymond Serrano (24-4-0, 10 KO) me dikualifikim në raund të tetë.

Meçi i cili ishte i pamundur të shikohet tek ne dhe që ishte me interes të madh, nuk arritëm ta përcjellim dhe të sjellim tek ju një informacion të saktë, se për se është diskualifikuar boksieri ynë. Mirëpo nga reagimet e shumta nga të pranishmit që ishin prezent në këtë ngjarje dhe komentet e tyre që kanë dal në rrjetet sociale, facebook, twitter, etj, theksohet se Halili është dëmtuar dhe nuk ka qenë për një ndëshkim të tillë. Por, gjithsesi Kosova Boxing do të vije shumë shpejt me boksierin tonë për të mësuar rreth gjithë asaj çka ka ndodhur mbrëmë.

www.kosovaboxing.org
19 nëntor 2017

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.