RTK

RTKLive
5 Mars, 2024

Eliminohen Vrenozi dhe Bilalli nga kampionati botëror

1 min read

Baku, Azerbejxhan, 29 Shtator 2011 – Lajmi i hidhur na vjen sot nga Azerbejxhani ku dy boksierët tanë Xhulio Vrenozi dhe Asmer Bilalli janë eliminuar nga kampionati botëror. Vrenozi humbi nga kamerunasi Smaili Babou me rezultat të ngushtë 18-15, ndërsa Bilalli humbi Nuridzinau Muhamed me 17-6. Tani nga shqiptarët kanë mbet vetëm Kristian Demaj dhe Fatlum Zhuta. Kosovaboxing.org do t`ju informojë për rezultatet e ardhshme.

Kosovaboxing.org
29 Shtator 2011

1 thought on “Eliminohen Vrenozi dhe Bilalli nga kampionati botëror

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.