RTK

RTKLive
28 Janar, 2023

Andre Berto kundërshtari i radhës i Mayweatherit

1 min read

Mayweather BertoPas shumë pritjesh dhe spekulimesh nga stafi i Mayweatherit se cili do të jetë kundërshtari i radhës për 12 shtator, më në fund kjo u kuptua sot kur edhe u konfirmua sfiduesi i radhës. Ai do të jetë amerikani Andre Berto, kampioni interim botëror në versionin WBA në kategorinë velter. 

Dueli Mayweather dhe Berto do të zhvillohet në shtëpin e Mayweatherit, në MGM Grand Arena në Las Vegas.

Për më shumë rreth boksierit Berto, do t`ju sjellim në ditët në vijim.

Kosovaboxing.org
15 korrik 2015 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.