RTK

RTKLive
1 Dhjetor, 2023

Agron Smakici do të dëshmoj vetën nesër kundër Agit Kabayel

1 min read
Nesër do të zhvillohet meçi i madh ndërmjet boksierit shqiptar Agron Smakiqit dhe boksierit gjerman Agit Kabayel. Ky meç ka pritshmëri të mëdha nga ana e ndjekësve dhe publikut sepse dy boksierët posedojnë një të kaluar të suksesshme në kategorinë e rënd. Smakiqi ka vetëm një humbje, ndërsa gjermani Kabayel është i pamposhtur.
Presim që ky meç të jetë në favor të boksierit tonë, pasi që vitet e fundit ai ka qenë mjaftë i suksesshëm.
“Kemi punur shumë dy vitet e fundit me një intezitet të lartë. Do ta vërtetojme gjithë punën tonë nesër mbrëma” theksoi Ivan Filipoviq, trajneri i Agron Smakiçit për Kosova Boxing.
Aurora Verbica
3 mars, 2023

1 thought on “Agron Smakici do të dëshmoj vetën nesër kundër Agit Kabayel

  1. Fatkeqesisht nuk ia doli.
    Shpresoj ne nje analize nga ana juaj se pse i ndodhi sonte keshtu Agron Smakicit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.