RTK

RTKLive
5 Dhjetor, 2021

Adnan Salihu shënon fitorën e dytë

1 min read

Bruxell, Belgjikë, 24 Prill 2010 – Adnan Salihu 2-0 (0 KO) ka shënuar edhe një fitore në boksin profesionist. Ai për kundërshtar kishte sllovakun Vladimir Stano 1-24. Dueli u zhvillua në katër raunde ku fitues u shpall Salihu me vendim unanim. Kjo është fitorja e dytë e Salihut në boksin profesionist. Ai debutoi po në këtë muaj, me 3 Prill kundër Frantisek Pastor me fitore. Kosovaboxing.org du t`ju informojë për të rejat e tij dhe duelin e ardhës.

Kosovaboxing.org
25 Prill 2010

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.