RTK

RTKLive
29 Shtator, 2023

Xhilla do të boksoj në verë 2014 në Strugë

1 min read

Agron XhilaStrugë, 9 maj – Kryetari i Komunës së Strugës, Zijadin Sela, të martën ka pritur kampionin e disa versioneve në boks për Junior, Agron Xhila. Ai, Xhilës i ka premtuar përkrahje të madhe, si dhe i ka premtuar se në vitin 2014 do të merr përsipër të gjitha harxhimet rreth ndonjë organizimi që do të zhvilloheshe në Strugë. “I urova Zijadin Selës fitoren që arriti në zgjedhjet komunale. Jam i kënaqur nga pritja që më bëri dhe kjo më jep motiv shtesë që në të ardhmen të jap më shumë nga vetja. Sela poashtu kërkoj nga unë që në vitin 2014 të zhvilloj ndonjë mec në Strugë, ndërkohë që ai do të përkahjtë financiarisht këtë manifestim”, tha Xhilla për Kosova Boxing.

Avdyl Salihu
10 Maj 2013

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.