RTK

RTKLive
14 Korrik, 2024

Shqiprim Muriqi bokson këtë fundjavë

1 min read

Shqiprim Muriqi 3-0 (2 KO) do të ngjitet në ring në këtë fundjavë me 14 Maj në “Paradise Theater” në New York. Muriqi për kundërshtar do të ketë boksierin nga Brooklyn, Rondy Campbell 2-4-1. Kusheriri i Elvir Muriqit pritet që të shtoj edhe një fitore në bagazhin e tij. Ai është duke punuar mjaft mirë dhe po gjurmohet nga promoterët e shumtë. Shpresojmë në një të ardhme të afërt do të nënshkrruaj me ndonjë menagjer të madh. Sikurse Elviri, edhe kushërirët, Shqiprimi, Valdrini, Arlindi, janë duke vazhduar rrugëtimin në sportin e dorezave dhe këtë me mjaft suksese.

Kosovaboxing.org
11 Maj 2010

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.