RTK

RTKLive
27 Qershor, 2022

Pikat e shitjes së Kosova Boxing Magazine

1 min read

Kosova Boxing ju jap të gjithë lexuesve dhe adhuruesve tanë, pikat se ku mund ti gjeni revistën tonë:

Prishtinë –
Në të gjitha kioskat dhe marketet të Rilindjes

Mitrovicë –
1. Në qendër te Fashioni

Pejë –
1. Qendër  te Hoteli Dukagjini, dyqani Diellza dhe
2. Dyqanin Kapuçi te Ura e Zallit

Junik
1. Qendër në Supermarket Ardi

Deqan
1. Qendër përball komunës, rr. Sali Çekaj – Supermarket Fitorja

Gjakovë –
1. Rr. Nëna Terezë 1
2. Rr. Nëna Terezë 2, përball komunës
3. Rr. Nëna Terezë 2 – Qendër “DPT Kent”

Prizren –
1. Qendër te Aurora, kioska Red Bull
2. Qendër te Turist Kosova

Gjilan –
1. Rr. Bulevardi i Pavarsisë, te Parku
2. Rr. Bulevardi i Pavarsisë afër Zmobile

Ferizaj –
1. T e stacioni i Autobusëve, Market Mirëdita
2. dhe te bashkëpuntor i yn– 044/908-650

Për më shumë informacione mund të informoheni te :

Artan Vërbica –  (përgjegjës për Kosovë) +377 (0) 44 297 260
Sead Bushati – (përgjegjës për Shqipëri) +355 67 275 2474
Avdyl Salihu – (përgjegjës për Maqedoni) +389 752 42 808
Granit Shala – (përgjegjës për Evropë) +49 162 287 07 17

1 thought on “Pikat e shitjes së Kosova Boxing Magazine

  1. I nderuari Artan,të përgëzoj për nismën dhe për daljen në dritë të magazinës së re sportive. E çmoj shumë këtë projekt të guximshëm, por shumë të nevojshëm për afirmimin e sporteve luftarake para lexuesve shiptarë gjithandej I uroj jetë të gjatë magazinës, punë të mbarë dhe profesionale: Shumë sportistët të suksesshëm në Kosovë, Shqipëria në trojet tjera shqiptare,në evropë dhe më gjërë, janë burim i pashterrëshm për tu trajtuar në numrat vijes të magazinës suja.
    Me nderime Rexhep Hasani, gazetar i pavarur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.