RTK

RTKLive
22 Qershor, 2024

2 thoughts on “Foto-Galeri nga ngjarja e boksit në Pejë – Shala dhe Matiç

  1. Pershendetje shume mire qe po i publikoni pamjet por na mbetet borgj per junioret ne kategorin deri ne 75 kg u zhvillua nje meq shum i bukur ku doli fitues Armend xhoxhaj ndoshta eshte e ardhmja e boksit Kosovar .Gjith te mirat

  2. Organizimi ka qene shume mire dhe jam nda i kenaqur me paraqitjen e bosierve e sidomos Shpetim Shala i cili me hapa te sigurt po ngjitet rang listave boterore. Shpetimit i uroj suksese ne jete. Kerkoj nga stafi i kosovaboxing qe me shume te publikoje video e foto te boksierve shqiptar sepse kemi nevoje per me shume informata

    Flm

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.